Турнір Красносільської громади з армспорту

Дата: 26.06.2023 09:03

24 червня з нагоди Дня Конституції України було проведено турнір Красносільської громади з армспорту. Начальник Управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради Ольга Юрченко від імені Красносільського сільського голови Марини Архірій привітала спортсменів і побажала всім учасникам перемоги та миру. Головний суддя змагань Андрій Нікітенко ознайомив учасників з правилами, провів майстер-клас та інструктаж з техніки безпеки. Спортсмени змагались у трьох вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг. У ваговій категорії до 70 кг перше місце посів Соловей Євгеній (с.Красносілка), друге місце - Чорбаджі Дмитро (с.Красносілка), третє місце - Купчик Олександр (м.Одеса). У ваговій категорії до 90 кг перше місце - Нікітенко Андрій (с.Красносілка), друге місце - Пютсеп Максим (с.Красносілка), третє місце - Бровань Володимир ( м.Одеса). У ваговій категорії понад 90 кг перше місце - Сажай Борис (с.Корсунці), друге місце - Дмитрієв Олег (с.Корсунці), третє місце - Куртяк Ярослав (смт. Доброслав). В абсолюті перше місце виборов Соловей Євгеній, друге місце у Пютсепа Максима, третє місце - Сажай Борис. Переможці отримали кубки, всі призери отримали медалі та грамоти Красносільського сільського голови. Змагання пройшли в дружній атмосфері. Дякуємо Збройним Силам України за мирне небо!