Роботи з благоустрою тривають

Дата: 11.07.2023 17:13

Працівники сфери житлово-комунального господарства продовжують роботи з прибирання населених пунктів Красносільської громади.
Вчергове здійснюється покіс трави, у тому числі, на в’їздах/виїздах із сіл, обабіч доріг, біля пам’ятників і зупинок. До робіт також долучилося фермерське товариство «Агропівдень». Нагадуємо, що у с. Красносілку та Ілічанку потрібні працівники з благоустрою, за довідками звертатися у відділ житлово-комунального господарства.

КП «Перспектива» здійснює прибирання стихійних сміттєзвалищ за межами населених пунктів. Прохання до усіх жителів виносити гілля та бур´ян до альфатерів - підприємствам не вистачає робочих рук і вони не в змозі виконувати ті об’єми робіт, які здійснювалися до війни.Фото без опису