Прийняті важливі рішення

Дата: 21.07.2023 16:30

21 липня відбулася чергова сесія   Красносільської сільської ради.
Депутати розглянули 36 питань порядку денного.
Прийняті зміни до 9-ти міських цільових програм;  затверджено Положення про порядок встановлення меморіальних  дошок та пам’ятних знаків на території населених пунктів Красносільської сільської ради; створено піклувальну раду закладів освіти та затверджено Положення про неї.

Також внесено зміни до бюджету на поточний рік. У зв’язку зі збільшенням тарифу за електроенергію з 1 червня додатково виділили кошти для оплати за комунальні послуги медичними закладами.
Також передбачено кошти на забезпечення протипожежного захисту закладів освіти та культури.
З метою забезпечення безперебійного постачання води у с. Кубанці і Павлинці депутати виділили кошти на проведення капітального ремонту башт Рожновського.
Враховуючи  лист ГУНП в Одеській області, прийнято рішення надати субвенцію  на покращення матеріально-технічного  забезпечення.
Крім того, виділено кошти для допомоги у ліквідації руйнувань внаслідок ракетних ударів за зверненням  Сергіївської громади.
Внесли зміни до ряду міських цільових програм та прийняли Положення про порядок встановлення меморіальних  дошок та пам’ятних знаків на території населених пунктів Красносільської громади.