A A A K K K
для людей із порушенням зору
Красносільська територіальна громада
Одеський район, Одеська область

Відбулось засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Дата: 24.07.2023 12:47
Кількість переглядів: 539

24 липня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради.
Заслухали звіт про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2023 року. За звітний період до виконавчого комітету сільської ради надійшло 141 звернення, з яких 13 колективних. Аналіз свідчить про зменшення кількості у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року. Здебільшого це пов’язано зі зменшенням звернень із земельних питань, так як під час воєнного стану законодавством заборонено безоплатну передачу земель та надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, крім випадків, де є об’єкти нерухомості.


           На особистому прийомі сільського голови, заступників сільського голови, керуючого справами виконавчого комітету та секретаря сільської ради звернувся 21 громадянин.
 За результатами розгляду позитивно вирішено – 49, на 62 питання надано відповідні роз’яснення, решта перебувають у стадії розгляду.
       Першочергова увага приділяється розгляду звернень, з якими звертаються особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, особи, які мають особливі заслуги перед Україною, багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також соціально незахищені верстви населення.
       Найбільшу частку в структурі питань, з якими звертались громадяни, залишаються питання аграрної політики і земельних відносин. Важливими для мешканців громади є й питання соціального захисту населення (виділення матеріальної допомоги на лікування або у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, оформлення пільг та ін.), питання комунального і дорожнього господарства житлової політики та ін.
          Окремо слід відзначити надходження великої кількості звернень громадян стосовно надання адміністративних послуг. Так, через відділ «Центр надання адміністративних послуг» від жителів Красносільської громади за перше півріччя надійшло 4256 звернень.
 Найбільш витребувані серед населення адміністративні послуги:
- з реєстрації місця проживання;
- паспортні послуги;
- послуги соціального характеру;
- послуги, пов’язані з державною реєстрацією нерухомого майна;
- послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань;
- адміністративні послуги щодо виконання підготовчих та будівельних робіт і прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів;
- послуги ДЗК.
За результатами розгляду даного питання начальникам управлінь і відділів Красносільської сільської ради доручено посилити контроль щодо своєчасного, об’єктивного і кваліфікованого розгляду звернень громадян та надання конкретних і фахових відповідей заявникам за результатами розгляду їх звернень.

        Наступним блоком було прийняття рішень стосовно соціального захисту жителів громади: за рахунок місцевої цільової програми «Милосердя в дії», - виділено матеріальну допомогу породіллям, жителям на лікування і операції, а також на поховання.
Традиційно, перед початком навчального року, затвердили Положення та порядок використання шкільних автобусів. Сподіваємося, що у вересні частина учнів зможе навчатися за шкільними партами.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь