Урочистості до Дня медичного працівника
Дата: 27.07.2023 15:30
Кількість переглядів: 549
Цій дорозі не буде кінця на землі...
У двобої зі смертю крізь кров та відчай
Повертають здоров'я й життя лікарі.
Так було, і так буде, так є споконвічно!
З нагоди Дня медичного працівника у Красносільській громаді відбулися урочистості.
Профільний заступник сільського голови Олена Степанова привітала усіх працівників медичної галузі зі святом та від імені Красносільського сільського голови Марини Архірій побажала усім міцного здоров’я, натхнення, сімейного благополуччя і перемоги. Кращі працівники отримали подяки. А гарного настрою на святі додали творчі колективи та вокалісти галузі культури.