28 липня - День Української Державності

Дата: 28.07.2023 08:29

Вільні. Сильні. Незламні.

Ці слова стали уособленням українців, які сьогодні відстоюють своє право жити у суверенній незалежній державі.

День Української Державності сягає корінням часів заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.

Тут починалося православ’я, тут взяла початок старослов’янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова. Тут почалась і наша історія та державність.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили, наскільки цінною для нас є наша Держава.

Український народ показував і зараз показує  усьому світу незламність свого характеру і силу духу, яка буде прикладом наслідування для нащадків.

І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і що віками будували тисячі поколінь українців – Воля, Свобода, Незалежність.

Разом ми сильні! Все буде Україна!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ