«Ярмарок вакансій»

Дата: 31.07.2023 15:54

4 серпня о 10:00 годині в приміщенні Красносільської сільської ради за адресою: с. Красносілка, вул. Набережна, буд. 87а в рамках співпраці з Одеською районною військовою адміністрацією планується проведення «Ярмарки вакансій».

Жителі громади матимуть можливість ознайомитися із переліком вакансій, умовами праці та можливостями щодо навчання та отримання нової професії і спеціальності.

Серед можливих вакансій:

кухар, кухар-універсал; офіціант; адміністратор рецепції; адміністратор ресторану; касир ресторану, касир, бармен (бариста), клінер (помешкання, посуд), менеджер ресторану.

Послуги помічників домашнього господарства: кухар, домашня помічниця (кухня/прибирання), няня, садівник.

Професійні послуги чистки: клінери, прибиральники.

Інші наявні вакансії: зварювальник; інженер КВП, слюсар КВП, сервіс інженер з автоматики, зварювальники, будівельники, спеціалісти внутрішньої обробки, електрики, сантехніки, комірник, торговий представник, менеджер з продажу (різних напрямків), продавець-консультант (мережа м’ясних магазинів), сервіс-менеджер, директор сервіс центру, продукт-менеджер, швачки, тощо.