Освіта Одещини єднає!

Дата: 23.08.2023 17:42

23 серпня, в день свята Державного Прапору України, у Будинку представництв Одеської обласної ради пройшла серпнева конференція педагогічних працівників Одеської області «Освіта Одещину умовах війни: зміни, досягнення та виклики». Делегація Красносільської сільської ради взяла участь у роботі конференції, ознайомившись із здобутками та планами великої освітянської родини. Конструктивна зустріч дала змогу згуртуватися навколо важливих питань освіти.
Слова вдячності, які лунали під час конференції педагогам та всім небайдужим працівникам закладів освіти області, надихають на нові звершення попри діям агресора.
Творчі виступи студентів Одеського фахового коледжу мистецтв імені К.Ф. Данькевича подарували присутнім чудовий настрій.
Освіта Одещини єднає!!!Фото без опису