Урочистості з нагоди Дня Державного Незалежності України.

Дата: 24.08.2023 12:03

24 серпня вся Україна відзначає День незалежності. Цього дня у Красносільській громаді пройшов урочистий захід.

Ведучі згадали славні сторінки історії нашої держави, тисячолітнє становлення її культури, державності, духовності і моральності.

Нині у весь цивілізований світ розуміє, що незалежна сильна Україна — надійний форпост його стабільності і спокою. Навіть в умовах широкомасштабної російської агресії наша держава продовжує робити все, аби забезпечувати продовольством країни, які цього потребують, надавати гуманітарну та інші види допомоги у зонах стихійних лих та виконувати решту функцій, притаманних цивілізованій сучасній країні.

За півтора роки повномасштабної війни в Україні Красносільська громада втратила 25 кращих своїх синів. Пам'ять про них та всіх загиблих мирних людей у кровопролитній боротьбі присутні вшанували хвилиною мовчання.

Красносільський сільський голова Марина Архірій привітала жителів громади зі святом. Вона подякувала усім, хто наближає довгоочікувану перемогу: «Так, нам важко. Але кожен новий день – це нова причина не здаватися і наближатися до Перемоги. Адже ми знаємо, що боремося заради свого майбутнього. З Днем Незалежності, дорогі земляки!». З нагоди свята волонтери та кращі представники громади отримали нагороди районного рівня та сільського голови.Фото без опису