Графік запланованих відключень електропостачання

Дата: 28.08.2023 12:50

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, AT "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Красносільської сільської громади.

30.08.2023 з 9:00 до 18:00 у с.Корсунці: 1-а Лиманна вул., 2-а Лиманна вул., Виноградна вул., Залізнодорожна вул., Зелений схил вул., Квіткова вул., Колгоспна вул., Лиманна вул., Лиманний пров., Набережна вул., Нова вул., Одеська вул., Польова вул., Радісна вул., Радужна вул., Різдвяна вул., Роздольна вул., Середня вул., Степова вул., Шевченко вул., Шкільна вул.
30.08.2023 9:00:00 30.08.2023 18:00:00 Красносілка Вишнева вул., Затишна вул., Каштанова вул., Квіткова вул., Миру вул., Молодіжна вул., Нова вул., Одеська вул., Першотравнева вул., Польова вул., Райдужна вул., Сонячна вул., Степова вул., Тиха вул., Тіниста вул., Торгова вул., Чарівна вул., Чорноморська вул.

30.08.2023 з 8:00 до 17:00 у с. Іванове: 2 ЦЕНТРАЛЬНА, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги1, вул. Гагаріна, вул. Грушевського, вул. Дмитра Жекова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Першотравнева, вул. Поштова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений, пров. Центральний 1

31.08.2023 з 8:00 до 17:0 у с. с. Іванове: 2 ЦЕНТРАЛЬНА, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги 1, вул. Гагаріна, вул. Грушевського, вул. Дмитра Жекова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Першотравнева, вул. Поштова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений.Фото без опису