Важлива інформація

Дата: 01.09.2023 16:47

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Кpaснoсільської сільської територіальної громади.
  У зв’язку з виконанням цих робіт 6 вересня буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
С. ІВАНОВЕ: з 8:00 до 19:00:00 с. 2 Центральна, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги1, вул. Гагаріна, вул. Грушевського, вул. Дмитра Жекова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Першотравнева, вул. Поштова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений, пров. Центральний 1.
С. КРАСНОСІЛКА: з 9:00 до 19:00 Вчительська вул., Церковна вул., Шкільна вул., Ювілейна вул.Фото без опису