В Красносілці відбулися 15-ті ювілейні відкриті легкоатлетичні змагання «Кубок Красносілки»

Дата: 18.09.2023 09:33

17 вересня у Красносілці відбулися 15-ті ювілейні відкриті легкоатлетичні змагання «Кубок Красносілки» з урахуванням умов воєнного стану. Незважаючи на війну, ювілейний кубок зібрав рекордну кількість учасників – 123, з них 42-є – дітей. Наймолодші учасники долали 500м і 1 км. Дорослі бігли мальовничою трасою вздовж узбережжя цілющого Куяльницького лиману дистанції: чоловіки 19-49 років – 15 км; інші 7,5 км.

Красносільський сільський голова Архірій Марина Миколаївна привітала учасників змагань зі святом. Всі учасники молодших вікових груп одержали солодкі подарунки. Переможцям і призерам було вручено грамоти, медалі, та кубки. Детально про результати змагань і найцікавіші фото будуть у наступному пості.Фото без опису