17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2023 07:38

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем рятівника!

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто, ризикуючи своїм життям, з легкістю справляється із найважчими завданнями: не лише захищати населення від вогню, а й проводити аварійно-рятувальні операції.

Особливо важливою стала ваша професія сьогодні, коли ви рятуєте українців з-під завалів унаслідок ракетних атак ворога, допомагаєте військовим у надскладний воєнний час.

Ви постійно ризикуєте собою, визволяючи інших з біди. Для вас немає нічого неможливого.

Дякую вам за вашу працю, вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

З нагоди свята бажаю вам здоров'я, наснаги, добробуту в родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці. І, головне, мирного неба над головою.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису