«За мир в усьому світі!»

Дата: 22.09.2023 10:32

«За мир в усьому світі!» – фраза, яка сьогодні для українців набула нового значення. 21 вересня відзначається Міжнародний день Миру. У закладах освіти громади були проведені загальношкільні інформативні лінійки,тому що на сьогодні для нашої держави - це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про як найшвидше припинення бойових дій в Україні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.

Окремо були проведені класними керівниками виховні години, круглі столи, тощо.Вихованці дошкільних закладів переглядали мультфільм « Ми за мир в усьому світі», малювали та робили аплікації з птахом, який символізує мир, а учні закладів загальної середньої освіти з великою надією на швидку Перемогу виготовляли символ миру- голубів.Фото без опису