Щедрість рідної землі
Дата: 28.09.2023 16:04
Кількість переглядів: 197
Яскраві фарби осені завітали 27 вересня в актову залу Красносільського ліцею, де традиційно відкрилася щорічна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі», де дітлахи продемонстрували кращі творчі вміння.
Кращі юннати закладів освіти, презентуючи експозиції шкільних виставок, також цікаво розповіли про проведену природоохоронну роботу, а саме: Міжнародний день водно-болотних угідь, Міжнародний день Чорного моря, День юного натураліста та багато інших заходів.
Учні молодших класів Красносільського ліцею з великою зацікавленістю відвідали виставку.
Дуже добре, що наше молоде покоління розуміє велике