Виділені кошти на допомогу військовим

Дата: 05.10.2023 08:07

4 жовтня Красносільський сільський голова Марина Архірій  провела сесію    Красносільської сільської ради.

Переважна більшість питань стосувалися підтримки Збройних формувань України та утримання критичної інфраструктури.

Зокрема, внесли зміни до міських цільових програм «Безпечна громада»  та підтримки військових; взяли шефство над 3-ма військовими формуваннями. Направили 10 млн грн на підтримку наших захисників. Загалом, за 9 місяців поточного року із сільського бюджету виділено біля 30 млн грн на допомогу Збройним формуванням України.

Виділили кошти на підтримку ОСББ у зимовий період, на безперебійну роботу об’єктів критичної інфраструктури («Пунктів незламності», найпростіших укриттів тощо). Прийняли Програму розвитку і функціонування української мови як державної у всіх сферах суспільного життя та внесли зміни до ряду інших місцевих цільових програм.Фото без опису