Увага! Безкоштовне навчання

Дата: 05.10.2023 08:58

Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю надає фінансову допомогу за рахунок коштів Державного бюджету на оплату навчання осіб з інвалідністю та їх перекваліфікації у навчальних закладах, центрах професійної реабілітації, бюджетні кошти спрямовуються на навчання водінню автомобіля осіб з інвалідністю - відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 № 999.

Водночас повідомляємо, що Одеський державний університет внутрішніх справ презентує автошколу, яка реалізовує загальнодержавну ініціативу в межах Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні «Без барʼєрів», спрямовану на соціальну адаптацію до суспільного життя на рівні можливостей для всіх, хто має інвалідність та прагне опанувати навички керування автомобілем і отримати посвідчення водія категорії «В». У звʼязку з вищевикладеним та можливістю навчання вказаної категорії осіб за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, просимо у разі наявності бажаючих осіб з інвалідністю оволодіти водінням автомобіля й отримати посвідчення водія категорії «В» звертатися до Відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради (тел. (048) 753 07 75).