Уроки доброти

Дата: 05.10.2023 09:11

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Нас повсюди оточує розмаїтий, безмежний, неповторний світ живої природи. Серед цієї краси поважне місце займають наші чотириногі друзі – тварини, які  стали вірним другом людини.

До Всесвітнього дня захисту тварин в Павлинському ліцеї були проведені виховні заходи, уроки доброти.

Учні з радістю розповіли про догляд за своїми домашніми улюбленцями. Кожна дитина із задоволенням намалювала свою тваринку, із цих малюнків вийшла чудова виставка.

Вихованці Кубанського ЗДО (ясла-садок) "Кубаночка» взяли участь у фотовиставці "Наші улюбленці", ознайомилися, як потрібно захищати та доглядати за тваринами, а також виготовили собачки з паперу.

В Красносільському  дошкільному навчальному закладі «Калинка» також були  проведені різноманітні бесіди та заняття.

Діти переглянули відео « Наші пухнасті друзі», « Зоопарк»; мультфільми про тварин; ознайомилися з професіями людей, які доглядають за тваринами; отримали навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці та ін.Фото без опису