Нарада в Одеській ОВА

Дата: 06.10.2023 11:24

5 жовтня Красносільський сільський голова Марина Архірій  спільно з  головою Одеської РВА Олександром Гринчаком, іншими начальниками РВА, головами громад, підприємств критичної інфраструктури та силовими структурами Одеської області взяла участь у обласній селекторній нараді.

Вона стосувалася питань забезпечення прозорості та підзвітності на всіх рівнях регіональної влади і готовності області до осінньо-зимового періоду.

Голови РВА та керівники об’єктів критичної інфраструктури відзвітували щодо забезпечення та належного функціонування критично важливих об'єктів водопостачання, водовідведення, тепло-, газо- та електропостачання в територіальних громадах Одеської області.

Також обговорили питання  щодо здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Прийнято рішення створити при Одеській ОВА робочу групу "Прозорість та  підзвітність" з метою здійснення контролю за належним використанням коштів з відповідного  Фонду.