Обладнання для прихистку

Дата: 26.10.2023 10:41

Нещодавно  завдяки співпраці Красносільського сільського голови Марини Архірій з  ГО «Дана Центр» громада отримала генератор потужністю 10 кВт та 4 електрокип'ятильники  об’ємом по 10 л для підготовки та довготривалого зберігання теплих напоїв.

Дане приладдя передано в прихисток для компактного  тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, розташований у с. Кубанці.

Це обладнання вкрай необхідне та актуальне, враховуючи  можливі відключення електроенергії.

Дане оснащення закуплено та передано громаді у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Дякуємо за підтримку громадській організації «Соціально-реабілітаційне об’єднання інвалідів та людей з особливими потребами «ДАНА-ЦЕНТР». Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Гуртуємось заради Перемоги.