Шановні жителі Красносільської громади!

Дата: 28.10.2023 11:30

28 жовтня ми традиційно вшановуємо пам’ять воїнів, які загинули під час Другої світової війни  в боях за визволення України.
Минуло багато років, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій війні, в якій солдатськими матерями, вдовами та сиротами було пролито море сліз.
 І сьогодні, через 79 років, наші Захисники і Захисниці  зі зброєю в руках знову захищають цілісність і незалежність рідної землі.
Щодня наші хлопці та дівчата роблять неймовірне, у жорстоких боях, під сталевим дощем ворожих снарядів творячи нову світову історію.
 Їх патріотизму і мужності вклоняється вся Україна, весь цивілізований світ.
Щиро дякую вам, шановні наші Захисники і Захисниці,  за ваші патріотизм, мужність і любов до Батьківщини.
У цей день зичу усім жителям Красносільської громади благополуччя, родинного щастя, злагоди у кожній оселі та мирного блакитного неба над Україною!
Разом переможемо!
Красносільський сільський голова             Марина АРХІРІЙФото без опису