Урочисті заходи

Дата: 28.10.2023 11:33

З нагоди  79-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у Красносільській громаді відбулися урочисті заходи.

У с. Красносілці біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся мітинг.

Ведуча згадала трагічні сторінки Другої світової війни.

За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації.

На території України цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст, 28 тисяч сіл, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. Близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою.

На жаль, з 24 лютого 2021-го року весь наш народ та громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність та знову вимушені проганяти зі своїх територій окупантів, які посягають на наше право бути вільними, на наше право жити щасливе життя у суверенній державі.

Важкі часи зробили нас сильними. А сильні наближають переможні часи. Крок за кроком. Сьогодні, завтра, щодня, щохвилини.

У хвилині мовчання присутні схили голови  в журбі на знак пам’яті про усіх полеглих воїнів за свою державу, за всіх, хто виборов нашу перемогу у 44-му і за всіх, хто виборює її зараз.

До пам’ятного знаку загиблим воїнам у роки Другої світової війни поклали квіти.

Також покладання квітів і хвилини мовчання відбулися біля усіх пам’ятників та пам’ятних знаків.Фото без опису