Толерантність -шлях до порозуміння

Дата: 17.11.2023 11:07

До Дня толерантності бібліотечні заклади Красносільської ТГ провели заходи, присвячені цій даті. В Красносільській бібліотеці відбулася бесіда "У толерантної людини є серце і душа"; у Переможненській бібліотеці пройшов виховний урок "Будь справжньою людиною"; в Лізинській бібліотеці - бесіда "Щоб світ добрішим став"; в медіацентрі "Синергія" бібліотекар разом з класним керівником учнів Іванівської гімназії провели майстерклас з виготовлення символу толерантності "Долоньки добра".

В Кубанській сільській бібліотеці була вікторина "Толерантність -шлях до порозуміння". Юні читачі дізналися про значення слова толерантність в житті людей, засвоїли звички толерантної поведінки, виготовили разом "долоньки миру, добра та взаємоповаги", активно брали участь в заходах та із задоволенням висловлювали свої думки, а також із повагою вислуховували своїх товаришів. Заходи пройшли в приємній , теплій та дружній атмосфері.Фото без опису