Нарада з керівником КП «Перспектива»

Дата: 21.11.2023 10:09

Красносільський сільський голова Марина Архірій провела нараду з директором КП «Перспектива» С. Літвішком. Підприємство продовжує працювати на для покращення якості надання послуг з водопостачання. Минулого  тижня було усунуто великий порив у с. Красносілці по вул. Садовій. Перед тим були завершені ремонтні роботи на греблі у с. Корсунцях.

Паралельно вивозиться сміття. Адже, незважаючи на воєнний стан, санітарний вигляд громади повинен утримуватися у  належному стані. На жаль, деякі жителі не мають елементарної поваги ні до оточуючих, ні до праці комунальників – довжелезні гілки разом з листям закидаються прямо у сміттєві баки.

Працівники з благоустрою, яких гостро не вистачає через війну, потім  будуть їх  витягати, відділяти від іншого сміття, сортувати, дрібнити, а КП «Перспектива»  вивозити.

Просимо  кожного жителя викидати в альфатери лише побутове сміття, листя і гілля подрібнювати і складувати у компостні ями, а будівельне сміття вивозити окремо.Фото без опису