Вистояли на Майдані -переможемо у війні

Дата: 21.11.2023 18:20

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. В бібліотеках та клубних закладах Красносільської територіальної громади було проведено низку заходів. Зокрема, бесіди "Події, що змінили Україну", "Моя Україна -єдина і вільна", патріотичні години "Незламний дух нескоренної нації", "Майдан. Революція. Гідність.", "Україна- це територія гідності та свободи", перегляд відеосюжету "Наш шлях до свободи", інформ-досьє "Свободу обирає людина" та діяли книжково-ілюстративні виставки "У революції гідності - доля народу", "Вистояли на Майдані -переможемо у війні " та "Революція гідності-ми пам'ятаємо".

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за свободу та незалежність України. Віддали шану патріотизму та мужності громадян, які були учасниками революції гідності і стали на захист прав і свободи людини та національних інтересів нашої держави.Фото без опису