Дата: 24.11.2023 12:26

Звукова апаратура за півмільйона, плитка, лави, дерева та інші недоречні під час кровопролитної війни тендери

В Одеській ОВА провели чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» разом із представниками органів місцевого самоврядування, силовим блоком та громадськістю.

Зняли низку тендерів, що були оголошені в громадах області, на загальну суму у 12 973 984 грн. Це, зокрема, тендери на програмне забезпечення, ремонти доріг, реконструкцію стадіону.

Вкотре наголошуємо: перед усім - допомога ЗСУ! Виділення коштів на асфальт у той час, коли щодня гинуть наші хлопці й дівчата - НЕДОПУСТИМО!

По всім проведеним підозрілим тендерам спрямовуємо листи до Державної аудиторської служби України для подальшого аналізу та до правоохоронців для перевірки і реагування.

Дякуємо громадським активістам за участь і слушні зауваження.

Працюємо далі, раціональне використання коштів - запорука нашої Перемоги! Фото без опису