10 грудня – Міжнародний день прав людини

Дата: 10.12.2023 04:49

Шановні земляки!
10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята Загальна декларація прав людини, яка стала програмою спільної діяльності держав у сфері захисту прав людини і заклала основи ряду міжнародно-правових документів.

Засновуючи Міжнародний день прав людини, ООН висловлювалося за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.
Наша держава докладала максимум зусиль для втілення даних положень в життя. В останні роки перед війною у країні відбулися величезні перетворення: зник страх висловлювати власну думку, між людьми панували гідність, особиста позиція та право вибору.
Російська федерація намагається знецінити права кожного громадянина нашої держави, знищити український народ як націю. Проте ми вкотре доводимо, що ніхто не зможе забрати у нас право на свободу, незалежність, суверенітет та рівність.
Ми вистоїмо!
Ми переможемо!