Важлива інформація!

Дата: 10.12.2023 11:05

З початку війни значно збільшилася кількість людей, які звертаються за матеріальною допомогою.
Не усі жителі знають, що допомогу можна отримати не лише з місцевого бюджету, а й через бюджет обласної ради. Через що можуть виникати вибірковість та зловживання повноваженнями.

По Красносільській громаді депутатами Одеської оласної ради є: Кутателадзе Олег Джурберович, Хачатрян Князь Аршалуйсович, Майдебура Микола Петрович та Ковбасюк Дмитро Ігорович.
За допомогою можна звернутися безпосередньо через депутатів або до старост чи відділу соціального захисту населення Красносільської сільської ради з відповідним пакетом документів:
1. дві заяви за певним зразком на ім’я голови обласної ради та депутата обласної ради
2. паспорт 1,2 сторінка або ID-картка (копія )
3. ідентифікаційний код ( копія )
4. висновок лікувального закладу оригінал (з мокрими печатками ) з назвою закладу
5. чеки ( оригинали )
6. довідка про склад сім'ї ( оригінал)
7. довідка про реєстрацію (оригінал)
8. Довідка з банку з реквізитами.Фото без опису