14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 05:57

Шановні ліквідатори, жителі громади!

Традиційно 14 грудня ми віддаємо шану людям, які у 1986 році брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Серед них були люди різних професій: пожежники, військовослужбовці, лікарі, будівельники та багато інших.

Ризикуючи власним життям, вони пішли на самопожертву заради мільйонів людей та захистили світ від радіаційного лиха.

Щиро дякую вам, шановні ліквідатори, за самовідданість, мужність та героїчний подвиг заради усіх нас. Зичу вам та усім жителям громади міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку та мирного неба над головою!

З повагою

Красносільський сільський голова                                  Марина АРХІРІЙФото без опису