Марина Архірій провела щопонеділкову апаратну нараду

Дата: 18.12.2023 13:30

18 грудня Красносільський сільський голова Марина Архірій провела щопонеділкову апаратну нараду за участю заступників сільського голови та начальників виконавчих органів ради.
Обговорили поточні питання життєдіяльності громади.

Марина Миколаївна поінформувала присутніх про завдання, поставлені на Конгресі місцевих та регіональних влад Президентом України перед різними гілками влад. Головне, на що звернув увагу В. Зеленський, - це життя кожного українця, тож першочергове завдання - питання безпеки громадян та соціальний захист найвразливіших категорій.
Сільський голова зазначила, що наразі питання прозорості та підзвітності витрачання коштів на контролі Одеської військової адміністрації. Видатки на дороги, освітлення, благоустрій та ін. виділятися у наступному році не будуть. В пріоритеті – безпекове середовище, тобто, бомбосховища і укриття, а також захищені статті видатків.
Першочерговим залишається питання допомоги і підтримки Збройних Сил України.Фото без опису