Важлива інформація!

Дата: 25.12.2023 13:42

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи.
   У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії:
 27 грудня у таких населених пунктах:
З 8:00:00 до 17:00 с. Іванове 2 Центральна, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги1, вул. Грушевського, вул. Дмитра Женова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Поштова, вул. Садова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений, пров. Центральний 1

З 8:00 до 17:00 с. Красносілка вул. Малинова
З 8:00 до 17:00 с. Переможне В.Петрова1, вул. В.Петрова, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Нова, вул. Перемоги, вул. Петрова, вул. Тиха, вул. Центральна, вул. Ювілейна.
28 грудня:
з 8:00:00 до 17:00 с. Іванове 2 Центральна, вул. 30 років Перемоги, вул. 30 років Перемоги1, вул. Грушевського, вул. Дмитра Женова, вул. Зелена, вул. Лиманна, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Поштова, вул. Садова, вул. Степна, вул. Степова, вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. 1-й Центральний, пров. 2-й Центральний, пров. Буяклу, пров. Грушевського, пров. Зелений, пров. Центральний 1.
З 8:00 до 17:00 с. Красносілка вул. Малинова.
З 8:30 до 19:30 с. Корсунці вул. 1-а Лиманна, вул. 2-а Лиманна, вул. Виноградна, вул. Залізнодорожна, вул. Зелений схил, вул. ім. Шевченка Т.Г., вул. Квіткова, вул. Колгоспна, вул. Лиманна, вул. Нова, вул. Одеська, вул. Польова, вул. Радісна, вул. Радужна, вул. Райдужна, вул. Різдвяна, вул. Роздольна, вул. Середня, вул. Степова, вул. Шевченка, пров. Лиманний.