Чергова важка втрата у нас в громаді

Дата: 25.12.2023 10:46

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся нашої громади.

Під час виконання бойового завдання під Куп’янськом Харківської області 17 грудня загинув Євген Володимирович Лебецький.

Справжній патріот, чоловік пішов захищати рідну землю добровольцем з перших днів війни. Був надійним товаришем своїм побратимам, вірним другом та сміливим воїном у найгарячіших місцях.

Нагороджений медаллю "За оборону рідної держави" та відзнакою командування військ оперативного командування "Південь".

У Євгена Володимировича залишилися дружина, двоє синів, донька, мама та брат. Один із синів служить у Збройних Силах України.

Усі, хто знав Захисника, пам’ятають його як гарного батька, люблячого чоловіка та сина, вірного друга.

Красносільська сільська рада та уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття дружині Героя Гєєр Наталії Павлівні, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Євгена Володимировича – та розділяють їх горе.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Про дату і час прощання з Євгеном Володимировичем Лебецьким повідомимо пізніше.