Учні Красносільської громади отримують нові знання навіть на канікулах

Дата: 04.01.2024 15:13

Учні Красносільської громади з 31 грудня по 14 січня знаходяться на зимових канікулах. Напередодні з кожним із них були проведені цікаві профілактичні бесіди щодо правил безпеки на зимових канікулах.

Елементи гри є дуже важливими в шкільній освіті для формування мотивації та позитивного ставлення до процесу навчання. Особливо полюбляють навчатися граючись учні початкових класів.
 Зокрема, учні 1 класу Корсунської гімназії разом з класним керівником подорожували онлайн з пінгвінами «В Антарктиду за подарунками» та розгадували квест.
Учні 2 класу взяли участь у цікавих новорічних онлайн-змаганнях, де розвивали логічне мислення та пізнавали традиції святкування.
А здобувачі освіти 4 класу розгадували ребуси, головоломки на святковій виховній годині «Зимовий квест».

Також не забуваємо повторювати правила безпеки на зимових канікулах.Фото без опису