Продовжуємо злагоджену та продуктивну співпрацю з Одеською військовою адміністрацією!

Дата: 10.01.2024 10:54

9 січня Красносільський сільський голова Марина Архірій зустрілася з головою Одеської районної військової адміністрації Олександром Гринчаком.
У конструктивному діалозі обговорили нагальні проблеми громад, які виникають в умовах воєнного стану. Зупинилися на виконанні делегованих і власних повноважень органами місцевого самоврядування. У грудні районна адміністрація здійснювала перевірку їх реалізації і надала нам відповідні методичну допомогу і рекомендації.
Також проаналізували питання прозорості і підзвітності у роботі громад. Обговорили питання подальшої допомоги Збройним Силам України.
Голова районної військової адміністрації чує нас і допомагає вирішувати важливі питання. А cпільна командна робота призводить до дієвих результатів.Фото без опису