Важлива інформація!

Дата: 11.01.2024 11:21

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Кpaснoсільської громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
15/16 січня з 8 до 17 години:
  с. Павлинка, с. Нові Шомполи, с. Букачі, с. Созонівка, с. Василівка, с. Шаманівка, с. Великий Буялик, с. Лізинка, с. Переможне.
  15 січня з 8 до 19 години:
с. Корсунці (вул. 1-а Лиманна, вул. 2-а Лиманна, вул. Виноградна, вул. Залізнодорожна, вул. Зелений схил, вул. ім. Шевченка Т.Г., вул. Квіткова, вул. Колгоспна, вул. Лиманна, вул. Нова, вул. Одеська, вул. Польова, вул. Радісна, вул. Радужна, вул. Райдужна, вул. Різдвяна, вул. Роздольна, вул. Середня, вул. Степова, вул. Шевченка, пров. Лиманний);
с. Ілічанка (Академічна вул., вул. Вчительська, вул. Івана Франка, вул. Інститутська, вул. Молодіжна, вул. Нова, вул. Радісна, вул. Садова, вул. Таврійська, вул. Шкільна, пров. Садовий, пров. Сковороди, пров. Шкільний)

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
Для стаціонарних телефонів:
Для мобільних телефонів: