Важлива інформація!

Дата: 12.01.2024 11:52

Відділ соціального захисту населення на початку року займається упорядкуванням списків осіб, які отримують чи будуть отримувати щомісячні виплати з місцевого бюджету у рамках цільової програми «Милосердя в дії».

Це: учасники бойових дій з інвалідністю, які брали участь у бойових діях на території інших держав, учасники АТО і ООС; сім’ї загиблих захисників; сім’ї, в яких виховується дитина з інвалідністю (до 18 років).
Відповідним категоріям населення, які проживають і зареєстровані у громаді, необхідно поновити документи для продовження виплат у 2024 році.
Це не стосується осіб, яким виповнилося 80 років і більше. Проте якщо люди похилого віку лише зареєструвалися і проживають у громаді, до відділу соціального захисту необхідно надати копії документів.
Це копії паспорта (свідоцтва про народження) і коду, посвідчення (медичного висновку), реквізити приватбанку.
З документами звертатися у відділ соціального захисту Красносільської сільської ради, каб. 5. Тел. для довідок 0487530775.Фото без опису