До уваги громадян що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес

Дата: 16.01.2024 15:51

Красносільська сільська рада співпрацює з Міжнародним благодійним фондом «Карітас Одеса УГКЦ» у партнерстві з МБФ «Карітас України», який готовий надати фінансову допомогу людям, що планують розпочати власну справу або підтримати вже діючий бізнес.
Проєкт спрямований на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та місцевим мешканцям, що постраждали від війни, які проживають в м. Одеса та громадах Одеського району Одеської області.

Учасник проходить навчання у вигляді 4 інтенсив-тренінгів, де його навчають перетворити ідею у бізнес-план та захистити його.
Найкращі проєкти учасників отримають фінансові гранти в розмірі до 187 200 грн! Варто зауважити, що ця сума підлягає оподаткуванню.
У разі отримання гранту необхідно буде відкрити ФОП.
Зустріч з представниками фонду відбудеться 26 січня о 10:00 у приміщенні сільської ради (сесійна зала).
Попередня реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/kd7QQGuVwFULjdMd9

Реєстрація на зустріч з представниками БФ "Карітас України" щодо проекту фінансової допомоги на відкриття нового/або підтримки вже діючого власного бізнесу

Дата: 26 січня 2024 року
Час: 10:00