Поки продовжується ремонт основної дороги в Красносілці підсипали тимчасову

Дата: 18.01.2024 15:44

Чекаємо продовження капітального ремонту дамби у с. Красносілці, на який держава продовжує виділяти кошти, незважаючи на війну.
 Поки у державному бюджеті проходить реєстрація бюджетних призначень та пролонговуються державні договори на виконання робіт, провела нараду з першим заступником, на якій було доручено підсипати тимчасову дорогу власними силами, аби транспорту та пішоходам було більш зручно пересуватися.

Найбільші ями вже засипані. Відповідні роботи проводяться постійно. Звісно, це не усуває проблеми. Капітальний ремонт дамби розпочався напередодні війни, у планах було розширення дороги, освітлення та влаштування пішохідних доріжок. Паралельно з основною була насипана тимчасова дорога. Держава виділила кошти на початок робіт, але війна зрушила усі плани. Сьогодні усі державні кошти направляються на зміцнення обороноздатності держави, проте ремонтні роботи мосту планується продовжити. Чекаємо на них. Чекаємо на перемогу.
Прохання з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей.Фото без опису