Про проведення громадських обговорень проєкту аналітичного звіту містобудівного моніторингу містобудівної документації на місцевому рівні

Дата: 25.01.2024 14:39

Інформуємо, що    на  офіційному вебсайті Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, розділ «відділ містобудування та архітектури»  розміщено ПРОЄКТ Аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу містобудівної документації території Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області  за 2022 рік.

Строки  прийому  пропозицій  (зауважень) громадськості в рамках громадського обговорення:

• початок з 01.02.2024 року
  • закінчення  15.02.2024 року

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (вул. Набережна, 87-а, с. Красносілка, 67560) або в електронному вигляді на електронну адресу krasnosilska-sr@ukr.net (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення).

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

Зауваження  та  пропозиції  до проєкту аналітичного звіту, що
надійшли   під   час   громадського   обговорення,   розглядаються
відділом    містобудування   та   архітектури   та враховуються при доопрацюванні проєкту аналітичного звіту і є його невід’ємною складовою у якості додатків.