День пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2024 05:47

Шановні жителі громади!
27 січня весь світ та Україна згадують одну з найтрагічніших сторінок в історії людства.
У 2005 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту: саме цього дня було визволено в’язнів Освенциму — найбільшого нацистського табору смерті. За час його існування тут загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 мільйона людей.

Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
У резолюції Генеральної Асамблеї ООН сказано: «Голокост, що призвів до винищення однієї третини євреїв і незліченних жертв з-поміж представників інших меншин, завжди слугуватиме всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість…».
Засвоїти уроки історії – обов’язок теперішніх і прийдешніх поколінь. Пам’ятаємо безневинні жертви минулого, носимо у серцях біль за безневинні жертви сучасного геноциду рф проти українського народу…
Тримаймося з Україною в серці!
Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису