Продовжує роботу експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження»

Дата: 26.01.2024 14:59

В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у м. Києві з 25 січня продовжує роботу експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження». Учасниками сесії є члени робочих груп із розробки стратегій розвитку ЗЗСО громад–партнерів Проєкту DECIDE та ментори ШДД (науково–педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти регіонів-партнерів Проєкту DECIDE).

Другого дня велика увага була присвячена опрацюванню питань фінансової автономії закладу освіти, критеріїв розвитку освіти як інструментів для прийняття управлінських рішень, а також кризі компетентності та ролі керівника школи у часи змін.
Однак основною подією другого дня стала презентація представниками команд Одещини: Красносільського ліцею Красносільської сільської ради, Кілійського закладу загальної середньої освіти №3 Кілійської міської ради, Нерубайського академічного ліцею №1 Нерубайської сільської ради, ОЗО “Першотравневий ліцей” Визирської сільської ради, - успішного досвіду розроблення та перших кроків реалізації стратегій розвитку ЗЗСО.
Вдячні команді менторів Одещини, а саме науково-педагогічним працівникам Одеської академії неперервної освіти Вороновій С., Болдирєвій Г., Красножон Н., Кравець Н., Кононенко Л., котрі зробили другий день експертної сесії по-одеськи колоритним та життєрадісним!Фото без опису