Відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з шахів та шашок.

Дата: 29.01.2024 09:50

Шахи і шашки – це спорт для всіх вікових категорій населення. Найдавніші ігри приносять величезну користь для мозку, тому що тренують вміння будувати стратегії та планування. 26 січня на базі Ширяєвської ДЮСШ відбулись фінальні змагання обласної спартакіади серед закладів загальної середньої освіти. У змаганнях брали участь 17 команд усієї Одеської області.

Збірну команду закладів освіти Красносільської СТГ представляли найсильніші гравці, вихованці гуртків КЗПО "ЦДЮТ" Красносільської сільської ради, яких навчають та виховують керівники Бернацький О.С. та Петренко А.І.
У запеклій боротьбі за Швейцарською системою результати представники Красносільської команди вибороли гарні результати:
VI місце з шашок посіли:
Климентом Михайло, Спину Марат і Баклащук Анастасія.
Із шахів VII місце вибороли Дьомін Микита, Бичковський Владислав та
Дмитрієнко Тетяна.

Вітаємо юних спортсменів зі складним випробуванням та зичимо у майбутніх турнірах перемог!Фото без опису