Прагнемо до успіху й до цінностей, які він нам дає

Дата: 29.01.2024 09:51

В межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у м. Києві 24-26 січня проходила експертна сесія «Стратегія розвитку ЗЗСО: успішні практики розроблення та впровадження».

Красносільську громаду представляв Красносільський ліцей: директор Михалевич Наталія Володимирівна та заступник директора Ковенко Галина Миколаївна.

За три плідних дні встигли опрацювати:

питання фінансової автономії закладу освіти з С. Яцковським; критерії розвитку освіти як інструментів для прийняття управлінських рішень з Л. Жабенко та Т. Михайловою;

кризи компетентності та ролі керівника закладу освіти у часи змін з М. Гриньовою.

Головною подією другого дня стала презентація представниками команд Стратегій.

Команда Красносільського ліцею з великим задоволенням презентувала присутнім успішний досвід розроблення та перших кроків реалізації Стратегії розвитку закладу освіти.

У 2023 році в ліцеї були реалізовані наступні проєкти:

"Відкритий світ"(офіційний сайт ліцею);

"Оцінювання від А до Я"(адаптація критеріїв оцінювання та оприлюднення на сайті ліцею);

"Чесність викликає довіру"(впровадження академічної доброчесності в освітній діяльності).

Попереду ще багато запланованих проєктів.Фото без опису