Кожен з нас чув вираз «торгівля людьми» і кожна людина по-різному його розуміє

Дата: 29.01.2024 15:50

Протягом двох днів з 25.01 по 26.01.2024 року проходив тренінг «Підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, відповідальних за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» в межах реалізації спільного з IOM Ukraine проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації або ґендерно зумовленого насильства в Одеській області».

У заході взяла участь Кучеренко Олена Віталіївна, заступник директора Красносільського ліцею.Кожен з нас чув вираз «торгівля людьми» і кожна людина по-різному його розуміє. Багато хто думає «мене це точно не стосується» чи «у нашій країні такої проблеми не існує, лише за кордоном». Але це все міфи, які розвінчали в наших очах спеціалісти Громадського Руху «Віра, Надія, Любов».Голова правління Тетяна Семікоп зі своєю командою поділилися своїм, набутим роками, досвідом, надали потужну теоретичну базу знань, яку ми закріплювали практичними груповими заняттями.

Актуалізація знань з проблеми торгівлі людьми;

міфи та факти;

нормативно-правова база;

виявлення та ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми;

робота з опитувальником для встановлення статусу ОПТЛ;

морально-етичні засади роботи з особами, які постраждали від ТЛ;

алгоритм надання допомоги.

І це тільки половина того, що було пропрацьовано. Надзвичайно корисні та продуктивні два дні.Фото без опису