У с. Корсунцях на ставку уже кілька років поспіль зимують лебеді.

Дата: 07.02.2024 17:06

У цьому році їх значно більше, ніж минулоріч.
Помилуватися справжнім видовищем, сфотографувати й погодувати лебедів приїжджають цілими родинами.

Зазвичай люди, переймаючись, що птахам немає що їсти, несуть для них якийсь корм.
Орнітологи вкотре нагадують, що птахів необхідно підгодовувати правильно, аби не зашкодити.
Перш за все, не слід турбувати лебедів, які сховали тіло під пір'ям, адже так вони зберігають тепло та енергію. При наближенні людей птахи перелітать на іншу водойму й можуть втратити тепло.
Проте якщо лебідь залишився один, він не активний та ночує на березі — це може свідчити про травму або поранення.
Лебеді харчуються рослинною їжею, її достатньо у водоймах, які не замерзають взимку. Підгодовувати птахів можна лише у несприятливі періоди.
Годувати білих птахів необхідно виключно цільним зерном та сезонними овочами — пшеницею, кукурудзою, ячменем, вівсом, капустою, морквою, буряком. Їжу треба залишити на березі біля води або кидати у воду біля берега.
НАГОЛОШУЄМО! Не можна годувати лебедів хлібом, зокрема булками, батонами, чипсами, соломкою. Неправильне харчування може призвести до хвороб або навіть загибелі птахів.Фото без описуФото без опису