Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант національного мультипредметного тесту (НМТ).

Дата: 16.02.2024 08:11

Випускники вже можуть ознайомитися із завданнями на сайті, повідомили в Міносвіти.

«Відсьогодні цьогорічні вступники та всі охочі можуть перевірити знання та скласти демонстраційний варіант мультипредметного тесту. Усі предметні тести надано в окремих файлах на сайті УЦОЯО», — йдеться у повідомленні.

Наприкінці завдань можна знайти правильні відповіді для самоперевірки. У розділі «Прогрес» можна переглянути, скільки тестових балів удалося набрати, у яких завданнях припустилися помилок і що варто доопрацювати.

Предметні тести мають вигляд окремих pdf-файлів, тому будуть зручними для людей, у яких повільний інтернет.

Щоб відтворити атмосферу справжнього НМТ, УЦОЯО рекомендує пройти онлайн-тестування. Для цього треба зареєструватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».  Під час НМТ випускники виконуватимуть роботу у два етапи. Кожен із них триватиме 120 хвилин. Між етапами буде 20-хвилинна перерва.

Сертифікаційна робота НМТ міститиме завдання з чотирьох навчальних предметів:

• обов’язкові — українська мова, математика та історія України,
  • на вибір — українська література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика, хімія та географія.Фото без опису