19 лютого - День Державного Герба України!

Дата: 19.02.2024 12:42

Шановна громадо! Вітаю вас з Днем Державного Герба України! Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців.Тризуб – символ Володимира Великого та Ярослава Мудрого, це символ історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність!

Сьогодні ми несемо символ нашої державності в боротьбі за незалежність України.Захисники і захисниці на передовій разом з прапором України відстоюють суверенітет нашої держави. Нехай зашифроване у Державному Гербу слово "Воля" і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ суверенної незалежної України!

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙФото без опису