Вшанували пам'ять загиблих захисників односельців

Дата: 24.02.2024 16:14

Сьогодні, у другу річницю широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України у Красносільській громаді поклали квіти до могил загиблих Захисників та вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.
Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 року остаточно відкрило істині наміри агресивного режиму. Під надуманим приводом захисту російськомовного населення в нашій державі від уявних утисків та обмежень кремль насправді поставив за мету знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність.

Зупинити наступ військ російської федерації, зірвати їхні плани щодо захоплення за лічені дні України вдалося лише завдяки спільним зусиллям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, масового волонтерського руху і просто українців, що піднялися на боротьбу з ворогом.

Наш героїчний опір став не лише боротьбою за свободу країни та виживання Українського народу. Ми є нині форпостом вільної Європи та усього демократичного світу, запорукою їх безпеки та майбутнього.

Схиляємо голови перед усіма, хто поклав свої життя заради майбутнього нашої держави.

Дякуємо за героїзм, самовідданість, силу, сміливість і незламність.

Слава Україні! Героям слава!

Вічна пам’ять і шана загиблим!Фото без опису