Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 23.02.2024 10:50

Обґрунтування

Замовник

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАСНОСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва предмета закупівлі

послуги постачання теплової енергії для опалення, код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція.

Вид процедури

Відкриті торги з Особливостями

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля послуг з постачання теплової енергії, технічні та якісні характеристики предмету закупівлі регулюються та встановлюються Законами України «Про житлово-комунальні послуги» 2189-VIII від 09.11.2017 року, «Про теплопостачання» № 2633-IV від 02.06.2005 року та іншими нормативно-правовими актами, що стосуються предмета закупівлі.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є обсяг споживання теплової енергії. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності нагальних потреб замовника на 2024 рік становить 1000 Гкал.

Очікувана вартість предмета закупівлі та розмір бюджетного призначення

2 583 570,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі визначається, виходячи з планового обсягу споживання теплової енергії та тарифу, який встановлено рішенням Виконавчого комітету Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області від 12.10.2023 №115 у розмірі 2583,57 грн без ПДВ за 1 Гкал.

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошторису на 2024 рік