Відбувся товариський турнір Красносільської ТГ з волейболу серед дівчат

Дата: 02.03.2024 07:51

У спортивній залі Красносільського ліцею відбувся товариський турнір Красносільської ТГ з волейболу серед дівчат.
У змаганнях взяли участь 3 команди: команда "Грифон", команда Красносільського ліцею та збірна команда Красносільської громади.
На початку турніру всі присутні вшанували пам'ять загиблих від російської агресії.
З вітальним словом до учасників змагань звернулась начальник Управління культури, молоді, спорту та туризму Ольга Юрченко, яка, до речі,  виступала за збірну команду Красносільської громади. Дівчата грали по колу - кожен з кожним.

Після цікавих непоступливих та емоційних партій визначились переможці і призери. І місце посіла збірна команда Красносільської громади, ІІ місце виборола команда Красносільських ліцеїсток, ІІІ місце посіла команда "Грифон". найкращою гравчинею турніру визнано ученицю 9-А класу Красносільського ліцею Мирославу Мединську. Команди отримали пам'ятні кубки, найкраща гравчиня - тематичну статуетку. Дякуємо Збройним Силам України за захист та можливість тренуватися та змагатися.Фото без опису